Натисніть Enter для пошуку або ESC, щоб закрити

Кожен крок до успіху — це їхня перемога і наша гордість

Щиро вітаємо Мойсей Катерину ученицю 9-А класу  із захистом проєкту на Всеукраїнському інтерактивному конкурсі «МАН-Юніор Дослідник-2022» у номінації «Еколог-Юніор». Учениця виборола Диплом ІІІ ступеня презентувавши проєкт на тему «Вивчення популяції жука короїда-друкара в урбоекосистемі та його вплив на фітосанітарний стан хвойних порід дерев». Керівник проєкту Завидняк Світлана Федорівна.

Міжнародний день захисту дітей

Діти  —  це справжнє майбутнє не тільки для всього світу.  І сьогодні, на тлі війни, вони як ніколи потребують захисту. До Міжнародного дня захисту дітей, який відзначається 1 червня у закладі проведено низку заходів: ранкові зустрічі, виховні бесіди, виготовлено постери. Учні стали учасниками Всеукраїнського інтерактивного онлайн-уроку із мінної безпеки.  

З Днем вишиванки

Онлайн-марафон Іршавського ЗЗСО І-ІІІст. №2 приурочений ДНЮ ВИШИВАНКИ. Цьогоріч ДЕНЬ ВИШИВАНКИ – особливий. Вишиванка вражає своєю красою весь світ. Нехай цей ДЕНЬ стає дедалі більш популярним з року в рік, а життя – прекрасним і яскравим, як українська ВИШИВАНКА! Миру нам, добра та злагоди.